Frank Medrano – vegánstvo a fitness?

0

Frank Medrano je body builder a fitness tréner. Zaujímavosťou však je, že v jeho jedálničku by ste iba márne hľadali niečo ako výživné kuracie mäso plné bielkovín. Frank Medrano totiž zmenil svoj jedálniček a stal sa vegánom.

K vegánstvu ho naviedli jeho dvaja priatelia – Dan Attansio a Noel Polanco, taktiež body buildery. Keď sa Frank dozvedel, že sú vegáni, bol naozaj prekvapený. Napriek tomu to taktiež skúsil a s ich pomocou postavil svoju stravu na rastlinnej báze. Už počas prvých 2-3 mesiacov Frank začal pociťovať výhody rastlinnej stravy, najmä pokiaľ ide o nárast energie.

frank3

“Myslel som si, že pred tým som bol zdravý a silný (pred prechodom na vegánstvo), avšak až pri tomto stravovaní skutočne cítim nárast energie a po tréningu sa teraz oveľa rýchlejšie regenerujem,” povedal Frank.

Začiatok vraj nebol jednoduchý. Avšak vďaka podpore jeho dvoch priateľov Frank nakoniec zvládol prechod z všežravej stravy na vegánsku. Zo začiatku mával občas pocit, že mu niečo chýba. Po prekonaní prvých úskalí objavil svoje obľúbené jedlá a začal sa cítiť naozaj skvele.

Frank sa stal známym vďaka sociálnym sieťam a internetu. Spolu so svojimi priateľmi informujú ľudí o výhodách vegánskej stravy. Taktiež tvoria mnohé videá, ktoré sú veľmi populárne.  Pri pohľade na Franka a ľahkosť, s akou vykonáva veľmi náročné cviky, asi na tej vegánskej strave niečo bude.

frank2

frank5

 

frank4

 

Share.

Comments are closed.