Typ tréningu: INTERVAL-KZ+prekon.    tréner: Alica
dátum: 21/02/2022 čas: 18:10 - 19:05
obsadenosť: 7       voľných miest: 18
cena: je uvedená nižšie v texte alebo pri rezervácii tréningu
miesto konania: Dream Gym (bývalá čajovňa) na ul. M. Sch. Trnavského 4, pri podchode na zástavke Záluhy (bývalá zast. Damborského),

Dôležité:  Tréningu sa môžu zúčastniť len kompletne zaočkované osoby alebo osoby, ktoré prekonali ochorenie COVID-19 (s certifikátom o prekonaní).
V prípade, že sa nebudeš môcť zúčastniť tréningu, odhlás sa prosím v časti “→Môj profil ↓ Moje rezervácie” vždy do polnoci pred tréningom. Nakoľko je počet miest obmedzený, prihlasuj sa vždy zodpovedne a len vtedy, ak vieš, že na tréning naozaj prídeš. V prípade, že sa neodhlásiš do polnoci pred tréningom a nedostavíš sa na tréning, je potrebné na najbližšom tréningu uhradiť neabsolvovaný tréning/zablokované miesto.

Intervalový tréning: zamakáš si a precvičíš celé svoje telo v 45 sekundových intervaloch s 15 sekundovými pauzami. Intervalové tréningy sú zamerané na všetky svalové partie. Striedame cviky s vlastnou váhou a cviky s činkami tak, aby sme pekne tvarovali postavu, posilňovali svalstvo a zároveň budovali kondíciu. Pridaj sa k nám na intervalový tréning a príď si s nami zamakať na krásnej postave.

rezervácia:

Rezervácie pre túto udalosť sú zatvorené.