Typ tréningu: MAMA Gym    tréner: Alica
dátum: 03/05/2024 čas: 10:00 - 10:50
obsadenosť: 4       voľných miest: 4
cena: je uvedená nižšie v texte alebo pri rezervácii tréningu
miesto konania: Dream Gym, na ul. M. Sch. Trnavského 4, pri podchode na zástavke Záluhy (bývalá zast. Damborského),

Dôležité:
V prípade, že sa nebudeš môcť zúčastniť tréningu, odhlás sa prosím v časti “→Môj profil ↓ Moje rezervácie” vždy do polnoci pred tréningom. Nakoľko je počet miest obmedzený, prihlasuj sa vždy zodpovedne a len vtedy, ak vieš, že na tréning naozaj prídeš. V prípade, že sa neodhlásiš do polnoci pred tréningom a nedostavíš sa na tréning, je potrebné na najbližšom tréningu uhradiť neabsolvovaný tréning/zablokované miesto.

MAMA Gym: Vieme, aké náročné je pravidelne cvičiť počas materskej. Takisto vieme, ako málo je na výber pohybových aktivít pre mamy s deťmi. A preto sme pripravili tréningy pre všetky maminy, ktoré chcú byť aktívne a cítiť sa fit, zdravé a silné. Pridajte sa k nám, cvičiacim mamám na Mama gym. Využite spoločný čas s vašim potomkom efektívne a príďte si k nám zacvičiť. Maminy si zacvičia, deti sa pohrajú a bude nám spolu veselo. Ako sa vraví, spokojná mama, spokojné dieťa. Už nemusíte riešiť, kto bude s dieťaťom, aby ste si mohli ísť zacvičiť.

P.S.: Ak máte nosič pre menšie dieťa, zoberte ho so sebou. Takisto sú vítané aj obľúbené hračky vášho dieťatka, nejaké hračky budeme mať pripravené, ale deti budú rôzneho veku a každého baví niečo iné. V našom gyme je pre deti teplota cca na mikinu a tepláčiky, prípadne na dlhý rukáv. Zoberte prosím deťom aj prezuvky (akúkoľvek čistú obuv). Nájdete u nás aj prebaľovací pult. Je možnosť príchodu aj s kočíkom, treba však prísť dostatočne vopred, nakoľko výťahy sú vnútri v Dome služieb a treba použiť zadný vchod do gymu. Ak budete mať akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať trénerku Alicu: 0915 09 11 33.

rezervácia:

Rezervácie pre túto udalosť sú zatvorené.