Typ tréningu: Power YOGA    tréner: Sisa
dátum: 24/04/2024 čas: 19:00 - 19:50
obsadenosť: 4       voľných miest: 16
cena: je uvedená nižšie v texte alebo pri rezervácii tréningu
miesto konania: Dream Gym, na ul. M. Sch. Trnavského 4, pri podchode na zástavke Záluhy (bývalá zast. Damborského),

Dôležité:
V prípade, že sa nebudeš môcť zúčastniť tréningu, odhlás sa prosím v časti “→Môj profil ↓ Moje rezervácie” vždy do polnoci pred tréningom. Nakoľko je počet miest obmedzený, prihlasuj sa vždy zodpovedne a len vtedy, ak vieš, že na tréning naozaj prídeš. V prípade, že sa neodhlásiš do polnoci pred tréningom a nedostavíš sa na tréning, je potrebné na najbližšom tréningu uhradiť neabsolvovaný tréning/zablokované miesto.

Spevni svoje telo a uvoľni svoju myseľ na dynamickej power jóge.
Power jóga je energický štýl jógy, pri ktorom sa jógové asány praktizujú v dynamickom tempe, pri ktorom sa zapotíš. Takýto štýl praktizovania jógy sa nazýva aj “vinyasa” alebo flow jóga, ide o plynulý prechod z pozície do pozície. Power jóga je moderný typ jógy inšpirovaný klasickou jógovou školou. Pri tomto cvičení sa posilňujú a naťahujú svaly celého tela. Vďaka power jóge získa tvoje telo ohybnosť a pružnosť, štíhlejší vzhľad a zároveň silu.
Jedno je isté, z tohto tréningu odídeš s pocitom ľahkosti bytia a zároveň s vedomím, že si si dobre zamakala. Aj sa zapotíme, aj si zacvičíme, aj sa zrelaxujeme.

Podložky máme k dispozícii, ak máš však svoju obľúbenú podložku, pokojne si ju prines. Nakoľko je v našej sále nižšia teplota, vezmi si aj tričko s dlhým rukávom alebo mikinu. Ak máš, pribaľ aj jógové protišmykové ponožky. Tešíme sa na teba. Namaste!

rezervácia:

Rezervácie pre túto udalosť sú zatvorené.