Typ tréningu: United Colors of Jumping    tréner: v texte udalosti
dátum: 08/06/2024 čas: 16:00 - 19:30
obsadenosť: 63       voľných miest: 0
cena: je uvedená nižšie v texte alebo pri rezervácii tréningu
miesto konania: areál Kuchajda, špecifikujeme v maily,

Poď s nami privítať leto na nezabudnuteľnú farebnú jumpingovú párty pod holým nebom. Už 8. júna o 16:00 Kuchajdu ovládne 10 jumping inštruktoriek, vypeckovaná hudba od DJa, farby, energia, zábava a pohyb. 

Príď si s nami užiť pestrofarebnú chuť jumpingu a jeho rôzne štýly v podaní tréneriek: Domi Porubiaková, Suzy Šuvadová, Veron Bodingerová, Betka Horváthová, Lucia Janžetičová,  Lenka Ondíková, Alica Andrašíková, Terka Štefániková, Alka Jacková a Laura Hujsová. Každá je iná a každá miluje jumping.

Na záver sa ponaťahujeme a uvoľníme pri joga strečingu od jogínky Sisy Czafikovej. Na každého účastníka bude čakať okrem obrovskej dávky pohybu, dobrej nálady a endorfínov aj občerstvenie a darčeky.

Má to len jediný háčik, a to je limitovaný počet trampolín (63 ks). Uchmatni si preto svoje miesto, na tejto jumpingovej párty totiž nemôžeš chýbať. Nemaj obavy, ak si netrúfaš skákať 3,5 hodiny. Budeme mať veľa prestávok a samozrejme budeš skákať len toľko, koľko budeš chcieť. 

Rezervuj si miesto priamo TU a do 2 dní potvrď svoju rezerváciu platbou sumy 29 eur na číslo účtu: SK82 1100 0000 0029 3056 3028. /Multisport ani UP na tomto evente žiaľ neakceptujeme/

Do poznámky prosím uveď svoje meno a priezvisko, ak platíš za viacero osôb, uveď ich priezviská.  Možnosť rezervácie trampolín spúšťame už 22.4.2024 o 20:00.

POZOR, v prípade, že sa po zakúpení vstupenky nebudeš môcť zúčastniť maratónu, nebude možnosť vrátenia peňazí. Radi ti však pomôžeme s predajom vstupenky prostredníctvom našich sociálnych sietí, prípadne oslovíme „náhradníkov“. 

Nakoľko ide o outdoor akciu, v prípade nepriaznivého počasia bude presunutá na iný dátum. Ak ti nový dátum nebude vyhovovať, vrátime ti peniaze.

Pár dní pred maratónom ti pošleme presné inštrukcie a detaily do mailu.
P.S. Nahoď na seba niečo farebné a spoločne to prepotíme..
Veľmi sa na teba tešíme.
Vidíme sa na Kuchajde,

Doskákania!

rezervácia:

Táto udalosť je úplne obsadená.