CVIČENIE A VÝŽIVA

o nás

Môžeš sa u nás tešiť na poriadnu dávku pozitívnej energie, na dobrú náladu na tréningoch a hlavne na skákanie s radosťou. Lebo každý pohyb je omnoho blahodárnejší pre naše telo a našu dušu, keď ho vykonávame s úsmevom a radosťou.

Jumping tréningy sú vhodné aj pre úplných začiatočníkov, nemusíš sa ničoho báť, ak si ho ešte neskúsil/a. Tempo a náročnosť tréningu si môžeš prispôsobiť podľa svojej potreby a postupne spoločne vybudujeme takú kondičku, že ti už nikdy neujde autobus.

Na tréning ti stačí priniesť si akékoľvek športové tenisky (poprosíme čistú obuv, pretože na trampolíne skáčeme obutí), športové oblečenie, pitie a v prípade potreby uterák (veríme, že sa s nami aj zapotíš). Už teraz sa nevieme dočkať, ako si spolu zaskáčeme.

Nájdeš nás v zrkadlovej telocvični na Gymnáziu Bilíkova 24 v mestskej časti Dúbravka v Bratislave. Vchod do telovýchovného traktu sa nachádza po ľavej strane od hlavného vchodu do budovy gymnázia a zavedie ťa k nemu chodník popri budove školy. K telocvičniam sa dostaneš cez presklenú chodbu. Na konci presklenej chodby pokračuješ rovno za nosom, ďalej ku telocvičniam a šatniam. Šatne nájdeš po pravej strane a naša telocvičňa sa nachádza vľavo na konci chodby.

Tešíme sa na teba a ty sa môžeš tešiť na skvelý jumping!

Ak chceš vidieť viac, sleduj nás na sociálnych sieťach: